Sıkça Sorulan Sorular

Epoksinin faydaları hakkında sorularınız mı var? Uygulamalarından ve evinize veya tesisinize uygun olup olmadığından emin değil misiniz? Çukurova İzolasyon yardım etmek için burada. Sorularınızı yanıtlamak veya olabilecek endişelerinizi gidermek için her zaman bir telefon uzağınızdayız. Sizden haber alana kadar, bu sık sorulan soruların yardımcı olacağını umuyoruz.
 
 

Düz renk, açık veya ağır renk, yontma zeminler ve bazıları tam granit zeminli farklı tipte epoksi zeminler sunuyoruz. Sunduğumuz ve kurduğumuz her ürün, her şeyin daha güzel görünmesini ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayan bir son kat kaplama ile birlikte gelir.

Evet, herhangi bir şeye başlamadan önce montaj işlemi için kullanılacak betonu hazırlıyoruz. Sihirli karışımı yaparken, yüzeyde bulabileceğimiz küçük çatlakları da onarırken, yağ çözücü ürünlerle çıkarılması gereken herhangi bir yağ lekesi için zeminin her bölümünü derinlemesine inceliyoruz. Her şey bittikten sonra yeni epoksi zeminin döşenmesine başlıyoruz.

Her şey üzerinde çalışacağımız alanın büyüklüğüne bağlıdır ve ayrıca zemin malzemesi seçimine göre de değişir. Ortalama garaj büyüklüğünde bir zeminde zemin malzemesine bağlı olarak iki günden üç güne kadar talep edebilir. 

Evet, alanın tekrar kullanılabilir hale gelmesi için bekleme süresi vardır. Epoksi zeminler 24 saate ihtiyaç duyar, ancak üzerine ağır mobilyalar taşımadan önce 48 saat beklemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Bununla ilgili daha fazla bilgi için yardıma ihtiyacınız olursa, bizi arayın. Yalınayak Yüzeyler, size her konuda yardımcı olmaya her zaman hazır ve mutludur.

Arabalar son derece ağırdır, bu nedenle tüm araçları garaj zemin kaplamasından en az beş gün uzak tutmanızı ve tamamen kuruması için zaman bırakmanızı öneririz. Bu saatten önce herhangi bir araç getirirseniz, epoksi zemine ciddi zararlar verecek ve tekrar bizimle iletişime geçmeniz gerekecektir.

Tamamlanmış yüzey betondan çok daha pürüzsüz olacak, bu nedenle ıslak olduğunda normalden daha kaygan olma eğiliminde olacaktır. Bu durumda epoksi zeminlerinizi kayganlığı azaltmak için sabun bazlı bir temizleyici yerine su ile amonyak solüsyonu ile temizlemenizi tavsiye ederiz. Daha fazla bilgi için yerel epoksi yüklenicinizle iletişime geçebilirsiniz.

Düzgün bir şekilde bakımı yapılırsa, epoksi zemin 10 yıl veya daha uzun süre dayanabilir. Çıplak Ayaklı Yüzeyler, kaliteli işçiliğe olan sevgiyle kurulduğumuzdan beri, uygun fiyat ve mükemmel müşteri hizmetleri ile birlikte en iyisini garanti ediyor. Ürünümüz bizi temsil ettiği için zemin kaplama ve boyama sürecini çok ciddiye alıyoruz. Epoksi zemininizin inanılmaz bir süre dayanacağını garanti ediyoruz.

Bu zeminler pürüzsüzdür ve dikişsiz bir yüzeye sahiptir ve zeminlerin temizliğini kolaylaştırır, kir ve bakteri birikmesine izin vermez. Ayrıca parlaklığı, odayı diğer zemin malzemelerinden daha büyük ve çekici gösterdiği için çok çekici bir görünüm sağlar.

İletişim Formu

Call Now ButtonŞİMDİ ARA