Otopark Epoksi Reçine Kaplama

Beton Zemin Çözümleri olarak, ihtiyaç duyduğumuz anda müşterilerimizin tam ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli otopark reçine zemin kaplamalarını ustaca ve verimli bir şekilde kuruyoruz. Hizmetimiz, amacına tamamen uygun, dayanıklı, uzun ömürlü bir zemin ile deneyimli ustalar tarafından gerçekleştirilen hızlı, düşük maliyetli bir kurulum sunar.

  • Hızlı kurulum
  • Tüm endüstriyel alanlar için zemin kaplaması
  • Kusursuz bitiş seçenekleri
  • Dayanıklı ve sürdürülebilir
  • İnşaat Hattı

Nitelikli Reçine Döşeme Ustaları

Reçine döşeme sağlama konusunda yetenekli ustalar olarak yeteneklerimizle gurur duyuyoruz ve bütçe dostu bir fiyata gerçekleştirilen hızlı bir kurulum ihtiyacınızı tamamen anlıyoruz. Ayrıca, kurulumunuzun uzun yıllar boyunca en yüksek standartlarda performans göstermesine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz ve bu gereksinimleri karşılayan zeminleri sağlayabileceğimizden fazlasıyla eminiz.

Otopark Reçine Zemin Kaplamasının Başlıca Faydaları

Endüstriyel zemin kaplama hizmetlerimizin her birine aynı düzeyde özen ve dikkat gösterilir, ancak çoğu durumda reçine zemin kaplamamız iş projeniz için en uygun yüzey malzemesi olacaktır. Bunun nedeni, düşük maliyetli ve uygun maliyetli kalırken, size otopark yenilemeleri ve bunun sonucunda yaya ve araç trafiği için gereken dayanıklı, bakımı kolay zemin kaplamasını sunabilmesidir.

Epoksi reçine ayrıca son derece su geçirmezdir, bu nedenle, ister bodrum katındaki bir otoparkta ister çok katlı bir otoparkın tepesindeki bir güvertede çalışıyor olun, her zaman çeşitli hava koşullarına açık olacak şekilde döşemeniz her zaman korunur. Epoksi reçine yüksek düzeyde kayma direnci sunduğundan ve antistatik olduğundan, döşemenizin sağlık ve güvenlik için tasarlandığından da emin olabilirsiniz.

Malzeme ayrıca hızlı bir kurulum sürecine sahiptir ve çizgi işaretleri gibi yüzeyler eklemek için boyanabilir veya estetik açıdan hoş bir görünüm için cilalanabilir. Böylelikle otoparkınızı en kısa sürede tekrar açabileceksiniz ve amacına tam olarak uygun olacaktır.

Hangi özelleştirme seçeneklerini seçerseniz seçin, herhangi bir kapalı veya açık otoparkın ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyan pürüzsüz, bozulmaz bir zemin elde edeceksiniz. Uzun ömürlü tasarımı, yalnızca temel temizlik ve bakım gerektirmesi gerektiği ve uzun yıllar boyunca değiştirilmesi gerekmeyeceği anlamına geldiğinden, yeni döşemenizin uygun maliyetli olduğunu da göreceksiniz.

Otopark Reçine Döşeme 

Otopark reçine döşeme kurulumunuza başlamak için, size proje için doğru bir zaman çerçevesi sunmadan önce tüm maliyetleri planlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışacağız. Sürecin başlangıcı, reçinenin üstüne dökülecek şekilde otopark yüzeyinin hazırlanmasını içerecektir.

Son derece yetenekli müteahhit ekibimiz, işi üstlenmek için en etkili ve verimli ekipmanı kullanacak. Son sonucun her zaman düz, hatta bitiş olmasını sağlamak için temizlemeden önce mevcut otopark güverte döşemenizin durumunu değerlendireceklerdir. Kurulum tamamlandıktan sonra da yapısal olarak sağlam kalacaktır.

Bazı durumlarda, üstte bir epoksi reçine tabakası için ideal olan pürüzsüz bir yüzey oluşturan elmaslı taşlama veya bilyeli kumlama da gerçekleştireceğiz. Bunun nedeni, bilyeli püskürtmenin malzemeyi mevcut zeminde ateşlemesi, tümsekleri veya düzensiz parçaları düzeltmesidir. Elmas taşlama aynı etkiyi sağlar, ancak bunu yapmak için özel bir taşlama makinesi kullanır.

Bundan sonra, epoksi reçine yüzey katmanlarını dökeceğiz ve finisaj uygulamadan önce kürleşmelerini sağlayacağız. Dökeceğimiz katmanlar genellikle nem ile ilgili sorunları ortadan kaldıran ve su geçirmez kalmasını sağlayacak bir astar içerir. Bir sonraki katman, epoksi malzemenin kendisi olan reçine kaplama olacaktır. Bunu daha sonra tüm otopark güverte kaplamalarınızı tamamlayacak olan son dolgu macunu tabakası takip eder.

Profesyonel Reçine Zemin Kaplama

Ekibimiz ihtiyacınız olan herhangi bir reçine zemin kaplamasının maliyetini hesaplayacak, böylece sağlanan çözüm her zaman sizin için uygun fiyatlı kalacaktır. Ekibimiz tarafından uygulanan epoksi zemin kaplama, diğer zemin kaplama malzemelerine göre daha düşük maliyetle, otoparkınızın ihtiyaç duyduğu dayanıklı, fonksiyonel yüzeydir. Ayrıca herhangi bir kapalı veya açık güverte için temiz, estetik açıdan hoş bir zemin sağlar. Hizmetimizle, uzman müteahhitler tarafından gerçekleştirilen hızlı ve profesyonel işlerin garantisini de alacaksınız.

Bu sektörde geçirdiğimiz 20 yılda, sürekli olarak kusursuz yüksek standartlarda hizmet sunmayı hedefliyoruz. Karşılığında beklentilerinizi aşan bir döşeme alacağınızdan eminiz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA