Ofis Epoksi Zemin Kaplama

Çukurova İzolasyon sizin ve ekibinizin gurur duyabileceği dayanıklı, temizlenmesi kolay, güzel görünümlü ofis zeminleri tedarik ediyor ve uyguluyoruz. Ofis, bir çalışma yerinden çok daha fazlasıdır, işletmeniz hakkında hem müşterilere hem de müşterilere çok şey ileten bir alandır. Ancak bundan daha fazlası, çalışanlarınızın günde 8 saat evidir, bu yüzden doğru yapmanız çok önemlidir.

Ofis Zemin Çözümü

Işıldayan kesintisiz mozaik , parlak yüzeyler , pürüzsüz mat epoksiler ve çağdaş taş halılar, profesyonel, şık ve canlı bir ofis alanı yaratmak için tedarik ettiğimiz ve kurduğumuz döşeme ürünlerinden sadece birkaçıdır.

Ticari epoksi reçine sistemlerimizin esnekliği, kurumsal renklerinizde veya zemin tasarımınızda işlenmiş logolar ve karmaşık desenlerle ısmarlama ofis döşeme çözümleri oluşturmamızı sağlar. Ayrıca, sadece parçaya bakmakla kalmayıp aynı zamanda minimum bakım gerektiren çok çeşitli metil metakrilat sistemleri de sunuyoruz.

Ticari Ofis Zemin Sistemleri

Ticari ofis zeminlerimiz ve yüzeylerimiz, geleneksel zemin kaplamalarıyla karşılaştırıldığında muazzam avantajlar sunar. Bu zemin çözümleri, yoğun yaya trafiğine dayanacak kadar dayanıklıdır, fayans harcı veya halı gibi leke bırakmaz. Sınırsız desen, doku, renk, tasarım ve daha fazlası arasından seçim yapın.

Tipik kullanım alanları aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

 • Girişler
 • Koridorlar
 • Lobiler
 • Ofisler
 • Konferans odaları
 • Sunucu odaları
 • Odaları kopyala
 • Mekanik ve depo odaları
 • Mola odaları, salonlar ve kafeteryalar
 • Mutfak
 • Tuvalet

Sıkça Sorulan Sorular

Çağrı merkezlerinden devlet büroları ve yaratıcı ajanslara kadar her türden farklı ofise beton ofis döşemesiyle yardımcı olabiliriz.

İzolasyon ekibimiz yüzlerce ofis döşeme fikrine ve bunları gerçeğe dönüştürecek deneyime sahiptir. Ticari ofis döşemesine ihtiyacınız varsa, en yüksek standartta uygun fiyatlı işler sağlayabiliriz.

Bu soruya kolay bir cevap bulamamanızın nedeni, metrekare başına cevabın kesin olmamasıdır. Reçine zeminin maliyetini etkileyen pek çok faktör vardır. Bunların arasında dört ana faktör vardır; projenin boyutu, hangi ürünün kurulduğu, konumu ve projenin arkasındaki hazırlık. Ne kadar çok hazırlık yapılması gerekiyorsa ve alan ne kadar büyükse, proje o kadar maliyetli olacaktır. Bir fiyat teklifi veya fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen bu sayfanın altındaki iletişim formumuzu olabildiğince fazla ayrıntıyla kullanın, size geri dönebiliriz. 

Epoksi reçine döşeme ürünleri bir miktar kimyasal dirence sahiptir, günlük kullanıma karşı dayanıklıdır ve kaymaz, kendiliğinden yayılan ve dekoratif sistemlerle gelebilir. Bu tip zemin kaplamaları ağırlıklı olarak otomotiv ve endüstriyel sektörlerde dekoratif bir görünüm isteyen garajlarda, fabrikalarda, depolarda ve sahalarda kullanılmaktadır. 

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kürlenme süresi, kullanılan ürüne ve kurulumdaki sıcaklığa bağlıdır. Bazı epoksi zemin kaplama ürünleri, hafif trafikte 24-48 saat kadar kısa sürebilir. Poliaspartik gibi hızlı kürlenen reçine döşeme ürünleri , yerleştirilen kalınlığa ve sıcaklığa bağlı olarak birkaç saat içinde kürleşebilir.

20 yılı aşkın süredir reçine ürünleriyle çalışıyoruz, bu nedenle her tür zeminle ilgili çok fazla deneyime sahibiz. Buna ticari , endüstriyel , farmasötik ve daha birçok sektör dahildir. Ücretsiz bazı teknik tavsiyeler için bizimle iletişime geçin.

İdeal olarak reçine döşeme ürünlerini beton veya çimento esaslı bir tabana uygulamayı tercih ederiz. Beton önceden boyanmış ve aşınmışsa, üzerine yerleştirmek için pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için mevcut zemini elmasla zımparalarız. Reçine asfalt, ahşap ve kiremitli alanlara da döşenebilir ancak uygun ürünler için lütfen teknik departmanımızla iletişime geçiniz. 

Call Now ButtonŞİMDİ ARA