Fabrika Epoksi Zemin Kaplama

Fabrika Zemin Çözümü

Yıllar boyunca, Çukurova İzolasyon bir dizi farklı fabrika döşeme projesinde çalıştık ve her seferinde yüksek kaliteli çözümler ürettik. Yetenekli profesyonellerden oluşan geniş bir ekiple çalışmaktayız.

Epoksi Fabrika Döşeme

Bir döşeme çözümü seçerken, genellikle tavsiye ettiğimiz epoksi reçine zemin kaplamasıdır ve bunun nedeni, yoğun bir fabrika ortamı için faydalı olan bir dizi özelliğe sahip olmasıdır. Çukurova İzolasyon kurduğumuz tüm epoksi zemin kaplamaları.

Güçlü ve Dayanıklı

Yüksek kaliteli ve profesyonel malzemeler kullandığımız için epoksi zemin kaplamamız çok güçlüdür ve ağır makinelere ve endüstriyel trafiğe dayanabilir.

Temizleme ve bakımı kolay

Bir fabrikanın ürettiği şey ne olursa olsun, sık sık temizlik gerekir. Epoksi zemin kaplaması, tamamen sızdırmaz ve dayanıklı bir seçenek olduğundan, ister iş günü sonunda hafif bir temizlik isterse bir dökülmeden sonra çok kapsamlı bir temizlik olsun, temizlenmesi çok kolaydır. 

Kimyasallara ve Dökülmelere Karşı Dayanıklı

Kimyasalların ve yağların kullanımı fabrika ortamının sınırları içinde gelir ve bu aksiliklerden kaçınmak zordur. Bu nedenle epoksi zemin kaplamamız kimyasal dökülmelere, yağ dökülmelerine ve genel sızıntılara dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Profesyonelce Bitirildi

Fabrika döşemesine odaklanmak, bir döşeme çözümünün ne kadar iyi çalıştığına odaklanmak olsa da, bitmiş görünümü dikkate almak önemlidir. Epoksi döşememiz bir dizi farklı profesyonel yüzeyde mevcuttur ve bu, müşterilerin veya genel halkın ziyaret etme olasılığının yüksek olduğu herhangi bir fabrika için ideal olduğu anlamına gelir.

Fabrika Döşeme Montajı

Pek çok fabrika her gün tüm gün çalışır durumda ve kapalı kalma zamanları maliyetli olabilir - tüm işi geride bırakabilir - ancak epoksi döşemenin kurulumu hızlıdır ve bu nedenle çok az kesinti gerekir. Çukurova İzolasyon olarak tüm kurulumları kaliteden veya profesyonellikten ödün vermeden küçük bir pencere içinde tamamlamamıza olanak tanıyan deneyim ve donanıma sahibiz. Hatta fabrikanın kapalı olduğu saatlerde yapılacak işleri planlayabiliyoruz.

Çukurova İzolasyon'da sahip olduğumuz tüm epoksi ve poliüretan döşeme seçenekleri, hem büyük hem de küçük fabrikaların ihtiyaçları ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yoğun bir fabrikanın ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuştur.

Yeni fabrika zeminlerinin döşenmesi söz konusu olduğunda , Çukurova İzolasyon'a gelin. Bir fiyat teklifi veya uzman tavsiyesi istiyorsanız, lütfen iletişime geçin.

Epoksi Zemin Kaplama Avantajları

Epoksi zemin kaplamaları, beton üzerine uygulanan diğer geleneksel kaplamalara kıyasla birçok avantaj sunar:

 • İç mekanların parlaklığını önemli ölçüde artırabilen parlak, çok parlak bir yüzey oluşturur
 • Ağır ve sürekli trafiğe dayanabilecek dayanıklı, dayanıklı bir yüzey sunar
 • Hızlı ve kolay kurulum, düzen gerektirmez, ek yapıştırıcıları veya özel araçları veya ekipmanları keser
 • Dayanıklı ve temizlenmesi kolay
 • Depolar ve endüstriyel uygulamalar için ideal
 • Yağ lekelerine ve suya dayanıklıdır
 • Uzun yıllar dayanabilen kesintisiz bir yüzey oluşturur
 • Cipsleri ve çatlakları maskelemek için boya ve renklerle birleştirilebilir
 
 • Üretim tesisleri için ideal olan kimyasal olarak dirençli bir yüzey sağlar
 • Yüzey kaymayı önleyici katkı maddeleri içerdiğinde gelişmiş güvenlik sunar
 • Görünür araba yolları oluşturmak ve / veya yürünebilir alanları belirlemek için farklı desenlerde uygulanabilir
 • Mevcut beton zeminlerde aşınma ve yıpranmayı önler
 • Ürüne göre yeni veya eski beton üzerine uygulanabilen kendinden yayılan ürünlerle uyumlu olabilir.
 • Çok az bakım gerektirir veya hiç bakım gerektirmez

Sıkça Sorulan Sorular

Reçine döşeme ve montajı hakkında sık sorulan soruları çevreleyen aşağıdaki konulara bir göz atın. Aradığınız cevabı bulamazsanız, sayfanın alt kısmında ekibimizin bir üyesiyle iletişime geçebileceğiniz bir iletişim formu da bulunmaktadır. Lütfen her türlü teknik bilginin kurulmakta olan ürüne bağlı olarak değişebileceğini unutmayın.

Bu soruya kolay bir cevap bulamamanızın nedeni, metrekare başına cevabın kesin olmamasıdır. Reçine zeminin maliyetini etkileyen pek çok faktör vardır. Bunların arasında dört ana faktör vardır; projenin boyutu, hangi ürünün kurulduğu, konumu ve projenin arkasındaki hazırlık. Ne kadar çok hazırlık yapılması gerekiyorsa ve alan ne kadar büyükse, proje o kadar maliyetli olacaktır. Bir fiyat teklifi veya fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen bu sayfanın altındaki iletişim formumuzu olabildiğince fazla ayrıntıyla kullanın, size geri dönebiliriz. 

Epoksi reçine döşeme ürünleri bir miktar kimyasal dirence sahiptir, günlük kullanıma karşı dayanıklıdır ve kaymaz, kendiliğinden yayılan ve dekoratif sistemlerle gelebilir. Bu tip zemin kaplamaları ağırlıklı olarak otomotiv ve endüstriyel sektörlerde dekoratif bir görünüm isteyen garajlarda, fabrikalarda, depolarda ve sahalarda kullanılmaktadır. 

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kürlenme süresi, kullanılan ürüne ve kurulumdaki sıcaklığa bağlıdır. Bazı epoksi zemin kaplama ürünleri, hafif trafikte 24-48 saat kadar kısa sürebilir. Poliaspartik gibi hızlı kürlenen reçine döşeme ürünleri , yerleştirilen kalınlığa ve sıcaklığa bağlı olarak birkaç saat içinde kürleşebilir.

20 yılı aşkın süredir reçine ürünleriyle çalışıyoruz, bu nedenle her tür zeminle ilgili çok fazla deneyime sahibiz. Buna ticari , endüstriyel , farmasötik ve daha birçok sektör dahildir. Ücretsiz bazı teknik tavsiyeler için bizimle iletişime geçin.

İdeal olarak reçine döşeme ürünlerini beton veya çimento esaslı bir tabana uygulamayı tercih ederiz. Beton önceden boyanmış ve aşınmışsa, üzerine yerleştirmek için pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için mevcut zemini elmasla zımparalarız. Reçine asfalt, ahşap ve kiremitli alanlara da döşenebilir ancak uygun ürünler için lütfen teknik departmanımızla iletişime geçiniz. 

Call Now ButtonŞİMDİ ARA