Hakkımızda

Firmamız hakkında

Çukurova İzolasyon

Çukurova izolasyon bir markadan daha fazlasıdır. Bir iyileştirmeyi ve daha iyi performans gösteren endüstriyel beton zemini garanti edebileceğimiz bir işlemdir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, Çukurova izolasyon'un gelecekteki projelere nasıl entegre edileceği konusunda tavsiye ve destek vermeye hazırdır.

Müşterilerimiz, e-ticaret, perakende, lojistik, gıda işleme, tekstil, imalat, tıbbi cihazlar, ilaç ve hassas mühendislik alanlarında, zemin kalitesinin kritik öneme sahip olduğu şirketlerdir. Çevre dostu sistemimiz, beton zemininizi yapmak için yüksek kaliteli cilalamayı son teknoloji kimya mühendisliği ile birleştirir:

Toz geçirmez

Aşınmaya karşı daha dayanıklı

Temizlemesi ve bakımı daha kolay

Azaltılmış sıvı emilimi

Güvenimiz, 20 yılı aşkın tecrübemizle desteklenmektedir.

Hizmetler

Çukurova İzolasyon müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlama ve gerçekten olağanüstü hizmet çözümleri sunabileceğimiz uzun vadeli ortaklıklar kurma konusunda tutkuluyuz. 

Müşterilerimizle onların iş ihtiyaçlarını derinlemesine anlayarak güçlü ve kalıcı ilişkiler kurmaya yatırım yapmaktan gurur duyuyoruz. Bu, her müşteriye uzun vadeli değer yaratan özel bir teklif sunmamızı sağlar.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA